Vyhledávání


Kontakt

Music bar Barbar
Okružní 13 (u divadla)
Bruntál 792 01

+420 554 212 223
+420 603 493 965

E-mail: bowbachg@seznam.cz

Přidejte se k Nám

na FACEBOOKU

 

7.10.2010 Roman DRAGOUN

08.10.2010 11:01

Roman Dragoun - sólový koncert  

klávesista, zpěvák a skladatel. Hrál, či stále hraje v rockových skupinách Progres 2, Futurum, Stromboli a T4, vydal několik sólových alb, zpíval v muzikálech a spolupracuje jako studiový hráč s mnoha dalšími hudebníky. Žánrově se Dragounova hudba blíží řečišti, ve kterém se pohybují např. Sting, Stevie Wonder nebo Phil Collins. Prostě melodická hudba s prvky jazzu, funky a rocku, kterou dokreslují duchovně-poetické texty, jejichž autory jsou převážně Romanův otec, akademický malíř František Roman Dragoun a písecký básník Milan Princ. Je to hudba určená pro citlivé a vní-mavé posluchače všech generací.

Pořad "Stín mý krve" je koncipován jako "one man show" a je pro klubová pódia přímo ideální. Páteř tvoří písně z obou sólových alb i skladby z připravované     desky. Pamětníci nepřijdou ani o skladby Juliet, Zdroj nebo Vodu.

Víra, láska a pokora se jako červená nit táhnou tvorbou Romana Dragouna. Otevřete svá srdce, protože i hudba může být očisťující a čas se může alespoň na chvíli zastavit.

koncert otevřela kapela    

ILUZE - Opava  - artrock